Jeśli śledziłeś poprzednie strony World Padel Tour Miami otwarte, które odbyły się w Madrycie, zauważysz, że była gwiazda tenisa była wśród zakwalifikowanych par.

Ten zawodnik to oczywiście Włoch Roberta Vinci, były numer 7 w WTA w singlu i były numer 1 w deblu!

Od 2018 roku na emeryturze, ten, który ma teraz 39 lat, szybko znalazł nową pasję: padel ! I jak powiedzieliśmy ci w poprzednim artykule, ta rywalka na sercu chce teraz zobaczyć, jak daleko może zajść w 20×10.

Przynajmniej możemy powiedzieć, że sezon zaczął się bardzo dobrze dla Roberty, która jest kojarzona z jednym z najlepszych Włochów na torze, Giulia Sussarello. Dwóm rodakom, którzy wystartowali w preprevias, udało się razem wygrać cztery kolejne mecze, aby dostać się do stołu finałowego Miami Open! Będą częścią 5 transalpejskich obecnych na Florydzie !

Tam czeka ich bardzo trudny mecz z rozstawionym numerem 6 turnieju Iglesias/Osoro!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !