Nic go nie powstrzymuje padel, nawet w Portugalii: rzeczywiście, Nicolau silva wpadł na niesamowity pomysł przekształcenia starego basenu w padel !

Niesamowity projekt Nicolau Silvy

Kompleks sportowy w Santa Catarina da Serra - dzielnicy Leiria - posiadał basen, ale został opuszczony ze względu na koszty utrzymania, które były zbyt wysokie dla poprzednich właścicieli.

Bez obrazy Nicolau Silva, który w grudniu 2020 roku zdecydował się wybrać to miejsce, aby po prostu rozwinąć projekt dla swojej marki Cork. Padel !

Projekt rozbudowy, który obejmuje również nową fabrykę i 4 inne padel

Nicolau Silva wyjaśnia: „Basen był zepsuty, więc poszerzyliśmy go nieco, aby dostosować go do terenu. Nowa podłoga została położona i praca została wykonana ”.

W dawnej lokalizacji basenu znajdzie się również oficjalny sklep, showroom oraz sprzęt sportowy portugalskiej marki. Goście mogą tu również wypróbować rakiety śnieżne Cork. Otwarcie planowane, gdy tylko pozwoli na to pandemia.

Nicolau Silva planuje również stworzyć własną markę ziemi.

Źródło zdjęcia: Miguel Sampaio - Jornal de Leiria
Źródło: Jornal de Leiria
Sylvain Barnet

Sylvain Barnet, francuski szwajcarski scyzoryk i entuzjasta sportu. Geek z ostrym piórem, uwielbia, gdy plan wychodzi bez żadnych problemów. I zawsze gotowy do gry.