Padel Magazine - Podczas World Padel Tour 2013 roku w Barcelonie widzowie byli świadkami kłótni między dwoma najlepszymi parami toru, a mianowicie: Juan Martin Diaz i Fernando Belasteguin przeciwko Juani Mieres i Pablo Lima

 Początek sporu między Juanem Martinem Diazem a Mieres Juani. Wtedy podniesienie głosu i łzy dołączyły do ​​widowiska, którego jednak nie są w zwyczaju.

Wszystko zaczęło się od kuli. Bela przerywa grę, chwytając piłkę, gdy byli w środku wymiany. Następnie sędzia przyznaje punkt parze Juani Mieres i Pablo Limie.

I tu zaczyna się kłótnia: sędzia nie docenia ogólnej atmosfery i po prostu przestrzega zasad, zamiast cofać punkt, który zaakceptowali Juani i Lima. Na próżno.

Mimo to Bela potrzebowała. Po pierwsze, nie powinien był zatrzymywać punktu, jak to zrobił, a ponadto jest to złe, ponieważ piłka nie dotyka Juani Mieres.

[podświetl] Pomyśl o tym, oglądając sam film. [/ podświetl]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.