Padel Magazyn - w trakcie World Padel Tour 2013 roku w Barcelonie widzowie byli świadkami kłótni między dwoma najlepszymi parami toru, a mianowicie: Juanem Martinem Diazem i Fernando Belasteguinem przeciwko Juani Mieresowi i Pablo Limie

Początek sporu rozpoczyna się między Juanem Martinem Diazem a Mieres Juani. Następnie wzruszenie ramion i łez przyłączyło się do programu, którego jeszcze nie znają.

Wszystko zaczęło się od piłki. Bela zatrzymała grę łapiąc piłkę, gdy były w pełnym rozkwicie. Sędzia następnie podaje punkt Juani Mieres i Pablo Lima.

I tu właśnie bierze się kłótnia: sędzia bardzo docenia ogólną atmosferę i przestrzega zasad czysto i prosto, zamiast powracać do punktu, który zaakceptowali Juani i Lima. Na próżno.

Mimo to Bela potrzebowała. Po pierwsze, nie powinien był zatrzymywać punktu, jak to zrobił, a ponadto jest to złe, ponieważ piłka nie dotyka Juani Mieres.

[podświetl] Pomyśl o tym, oglądając sam film. [/ podświetl]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.