W dniach 18-22 października br Pan American Rok 2023. W tym konkursie, w którym biorą udział Wenezuela, Argentyna, Paragwaj, Urugwaj, Brazylia, Chile, Kanada, Meksyk i Ekwador, selekcja Albiceleste zdecydowała się na wielki sukces.

Rzeczywiście, przy zespole złożonym z Fede Chingotto, Lucho Capry, Alexa Chozasa, Leo Augsburgera, Gonzalo Alfonso, Juana Ignacio De Pascuala, Miguela Lampertiego i Ramiro Moyano, wybór Rodriego Ovide wydaje się całkowicie nietykalny.

Wśród dziewcząt casting jest mniej marzycielski, gdyż nie znajdziemy żadnych zawodniczek z elity padel światowy. Jednak w składzie, w którym znajdują się Silvana Campus, Irene Jiménez, Alma Córdoba, María Laura Ferreyra, Daiara Valenzuela, Paloma Albornoz, Sol Capello i Sasha Gómez, zespół prowadzony przez Ceci Reiter również wydaje się faworytem.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !