Drużyna francuskich kobiet wiosłowych przygotowuje się obecnie do kwalifikacji do mistrzostw świata drużyn wiosłowych w Holandii, które odbędą się w czerwcu od 10 do 12.

Pierwsze francuskie pary 3 podczas mistrzostw Francji 2015 odebrały telefon. Para 5e została również nazwana „parą zastępczą”.

Sabrina Rioja / Monica Blankson-Hemans (League Val-de-Marne) pojawienie się 4e na francuskich mistrzostwach padel 2015 nie mógł przyjść w przyszłym miesiącu do kwalifikacji drużynowych mistrzostw świata padel.

Nagle piąta para jest wzywana jako wzmocnienie na wypadek obrażeń wśród 5 par francuskich. Są to więc córki Centrum: Delphine Guillon i Emilie Thauvin.

Inne informacje, Line Meites i Emmelien Lambregts również połączą siły w ten weekend. Gracze postanowili się rozdzielić na początku roku. Ale przeznaczenie znów ich łączy.

"Robin Haziza jest naszym kapitanem przez długi czas ”

"Nie ma mowy, aby wrócić do walki bez Robina ”, plebiscytuj zespół francuskich kobiet przed ich wyjazdem do Holandii. Niepewny czas, Robin w końcu powiedział „tak” na wezwanie graczy francuskiej drużyny, aby ponownie zostali kapitanem podczas holenderskiej epopei.

Robin Haziza, mistrz Francji i mistrz Europy w drużynie padel, menedżer Real Padel Club w Biot, ale jest także kapitanem francuskiej drużyny kobiet.

"Robin to prawdziwy filar zespołu ”, W niekwestionowany sposób udało mu się stworzyć prawdziwy związek ze wszystkimi graczami, co pozwoliło mu pomóc podczas skomplikowanych meczów.

"Robin wiele nam przynosi ” podczas naszych meczów mówi Line Meites. Laura Clergue wyjaśnia, że ​​znajduje „właściwe słowa, gdy ktoś jest w trudnej sytuacji i dostosowany do każdego „, Współudział kapitana i zawodników, który nie przestanie się rozwijać w kolejnych dojrzałościach dzięki kwalifikacjom drużynowych mistrzostw świata w wiosłach 10 12 w czerwcu i, miejmy nadzieję, finałach w listopadzie przyszłego roku Lizbona.

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.