Le padel-fotel w końcu zajmuje miejsce, na które zasługuje. Na Powstanie FIP w Canet-en-Roussillonwystawa zostanie zorganizowana w najbliższą niedzielę 28 sierpnia o godz.

niedziela o 15:XNUMX

Nikt już tego nie zatrzymuje padel-fotel ! W tym samym czasie co pierwszy międzynarodowy turniej zorganizowany w ten weekend w Le Mans, mecz pokazowy zostanie rozegrany na torze FIP Rise w Canet.

Demokratyzacja tej praktyki padel przyjdzie przez komunikację, a padel-Fotel jest na wszystkich frontach w ten weekend. W związku z tym dyscyplina daje dziś spotkanie na centralnym korcie FIP Star w Canet-en-Roussillon.

Luksusowi goście

W tym celu Canet-en-Roussillon otrzyma czterech głównych graczy w padel-fotel.

Rzeczywiście wystawa zostanie zapewniona przez Paul Martin i „Monty”, nr 1 Katalonii z padel-wózków inwalidzkich, którzy ćwiczą ją przez kilka lat po zaprzestaniu korzystania z wózka tenisowego.

Po drugiej stronie siatki Manu Lopez, z którym kojarzy się znakomity koszykarz na wózku inwalidzkim Susana Rodriguez, numer 1 w Hiszpanii, który będzie największą gwiazdą dnia.

Zauważ, że 4 graczy należy do stowarzyszenia Club Esportiu de Padel Adaptat Catalunya.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !