W Padel Prestique Boutique Open w Fox's Center odbędzie się bezprecedensowy finał faworytów zawodów Maxime Moreau / Loïc Le Panse przeciwko Benjaminowi Tisonowi i Dimitri Huet.

Finał, którego niekoniecznie też planowalibyśmy.

Para Tison / Huet zdołała pokonać w suchych zestawach 2 parę Melmies / Landsheere, podczas gdy jak dotąd przeprowadziła wspaniały turniej. Ale powiedzmy, że Melmies / Landsherre był nie do poznania dziś rano w swoim półfinale. Ta powolna, nierówna para, która miała nas tak wczoraj, całkowicie zniknęła z gry.

Oczywiście, zgodnie z prawdą, Benjamin Tison oferuje padla na wysokim poziomie, a Dimitri Huet oferuje skuteczną grę obronną, która sprawia, że ​​przeciwnicy udaremniają. Czy to wystarczy w starciu z Moreau / Le Panse?

W drugim półfinale para Padel Club de Bois d'Arcy Pommier / Maigret przegrał w 2 setach z faworytami turnieju 6/1 7/6. Mecz mógł być naprawdę turniejem. Wreszcie to dwóm członkom zespołu Francji udało się skasować swój bilet na finał.

Po raz kolejny Le Panse / Moreau będzie wielkim faworytem swojego finału. Ale Tison / Huet pokazuje, że może to być nieprzewidywalne i stanowić bardzo duże problemy dla przeciwników.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.