Padel Magazine – Le tournoi de l’Open International de Sainte Lucie combine plusieurs ingrédients qui le rend particulièrement attrayant.

Organizatorom udało się przekształcić brak niekwestionowanych liczb na świecie, które wciąż są niepokonane od czasu kolejnych gier 30.

Jeśli Dias i Bela już nie są w stanie zamiatać wszystkich konkurentów rakietą, kto może wygrać ten WPT?

To jest pytanie, moglibyśmy oczywiście rozmawiać o świecie numer dwa, a mianowicie Limie i Miresie, ale nie mniej pewne.

Oczekiwanie to sprawia, że ​​od wtorku obserwujemy szczególne szaleństwo. Publiczność bardzo ciekawi zwycięzców tego turnieju.

Rozumiesz, że nieobecność Juana Martína Díaza i Fernando Belasteguina dała impuls innym parom, a także publiczności.

Jaka szkoda widzieć liczby przed wszystkimi ... Zbyt wiele do przodu, zabijając napięcie.

Wielka regularność Juani Mieres i Pablo Lima czynią ich faworytami, ale są bardzo poważni kandydaci do tej korony na Wyspach Kanaryjskich, tacy jak Cristian Gutierrez i Matías Díaz, Sanyo Gutiérrez i Maxi Sánchez lub Maxi Grabiel i Miguel Lamperti, którzy spróbuj w końcu dotrzeć do finału w tym sezonie.

W tej chwili Jordi i Aday wyróżniają się, wygrywając mecz, popychani przez bardzo gorącą publiczność. Dla osób posługujących się językiem hiszpańskim oto fajny filmik o tych dwóch graczach:

Nic dziwnego, Willy Lahoz i Gonzalo Rubio dołączyli do grupy ośmiu najlepszych graczy turnieju.

Zaczyna być nawykiem i zastanawia się, dlaczego nie są częściej w topowym 8 ... pamiętajmy o tej wielkiej wygranej z Gomezem Silingo i Quilesem ... Lahoz i Rubio postawili stół, pokonując Angel Ruiz i Ruben Rivera 7 / 5 6 / 4. Droga do połówek wydaje się bardzo skomplikowana, ponieważ od następnej rundy osiągną numery 3 na całym świecie (2e top seed turnieju) Cristian Gutierrez i Matías Díaz.

Ponad ludzie 1500 uczestniczyli w grach w tym pawilonie sportowym Saint Lucia, aby wziąć udział w drugiej rundzie Grand Canary Open. Ale publiczność oczywiście zachęcała dwóch lokalnych przedstawicieli, Jordi Munoza i Adaya Santanę, którzy mieli różne fortuny.

Podczas gdy Paquito Navarro i Jordi Munoz dotarli do ćwierćfinału, Aday Santana i Marcelo Jardim nie zablokowali „Princes” Juani Mieres i Pablo Lima, biorąc 6 / 2 6 / 2.

Jordi i Paquito latali nad grą przeciwko Germánowi Tamame i Alvaro Cepero, pokonując ich podwójnym 6 / 1.

W „meczu dnia” występują Miguel Lamperti i Maxi Grabiel, w przeciwieństwie do Paquito Navarro i Jordi Muñoz.

W pierwszym meczu tego dnia spotkają się Sanyo Gutiérrez i Maxi Sánchez Gaby Reca i Sebastián Nerone. Wreszcie zobaczymy miłą konfrontację Juani Mieres i Pablo Lima z Adriánem Allemandim i Fernando Poggi.

Franck Binisti -Padel Magazine / GOTOPADEL

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.