Padel Magazine - Turniej Saint Lucia International Open łączy w sobie kilka składników, co czyni go szczególnie atrakcyjnym.

Organizatorom udało się przekształcić brak niekwestionowanych liczb na świecie, które wciąż są niepokonane od czasu kolejnych gier 30.

Jeśli Diasa i Bela już nie ma, by zmieść wszystkich zawodników jednym uderzeniem rakiety, kto może wygrać ten WPT?

To jest pytanie, moglibyśmy oczywiście rozmawiać o świecie numer dwa, a mianowicie Limie i Miresie, ale nie mniej pewne.

Oczekiwanie to sprawia, że ​​od wtorku obserwujemy szczególne szaleństwo. Publiczność bardzo ciekawi zwycięzców tego turnieju.

Rozumiesz, że nieobecność Juana Martína Díaza i Fernando Belasteguina dała impuls innym parom, a także publiczności.

Jaka szkoda widzieć liczby przed wszystkimi ... Zbyt wiele do przodu, zabijając napięcie.

Wspaniała konsekwencja Juani Mieres i Pablo Lima sprawia, że ​​są faworytami, ale są bardzo poważni kandydaci do korony Wysp Kanaryjskich, tacy jak Cristian Gutierrez i Matías Díaz, Sanyo Gutiérrez i Maxi Sánchez czy Maxi Grabiel i Miguel Lamperti, którzy starają się dotrzeć do finału w tym sezonie.

Na razie to Jordi i Aday ilustrują się wygrywając mecz, popychani przez bardzo gorącą publiczność. Dla osób mówiących po hiszpańsku, oto fajny mały film o tych dwóch graczach:

Nic dziwnego, Willy Lahoz i Gonzalo Rubio dołączyli do grupy ośmiu najlepszych graczy turnieju.

Zaczyna być nawykiem i zastanawia się, dlaczego nie są częściej w topowym 8 ... pamiętajmy o tej wielkiej wygranej z Gomezem Silingo i Quilesem ... Lahoz i Rubio postawili stół, pokonując Angel Ruiz i Ruben Rivera 7 / 5 6 / 4. Droga do połówek wydaje się bardzo skomplikowana, ponieważ od następnej rundy osiągną numery 3 na całym świecie (2e top seed turnieju) Cristian Gutierrez i Matías Díaz.

Ponad 1500 osób uczestniczyło w meczach w tym pawilonie sportowym w Saint Lucia, aby wziąć udział w drugiej rundzie Grand Canaria Open. Ale przede wszystkim, oczywiście, opinia publiczna zachęcała dwóch lokalnych przedstawicieli, Jordi Munoz i Aday Santana, którzy mieli różne losy.

Podczas gdy Paquito Navarro i Jordi Munoz zdołali dotrzeć do ćwierćfinału, Aday Santana i Marcelo Jardim nie zdołali zablokować trasy „Princes”, Juani Mieres i Pablo Lima, pokonując 6/2 6/2.

Jordi i Paquito latali nad grą przeciwko Germánowi Tamame i Alvaro Cepero, pokonując ich podwójnym 6 / 1.

W „meczu dnia” występują Miguel Lamperti i Maxi Grabiel, w przeciwieństwie do Paquito Navarro i Jordi Muñoz.

W pierwszym meczu tego dnia wystąpią Sanyo Gutiérrez i Maxi Sánchez Gaby Reca i Sebastián Nerone. Wreszcie zobaczymy miłą konfrontację między Juani Mieres i Pablo Limą w Adrián Allemandi y Fernando Poggi.

Franck Binisti -Padel Magazine / IŚĆ DOPADEL

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.