Le padel to dynamicznie rozwijający się sport na świecie i wszystkie gałęzie przemysłu to zrozumiały. Dowód z tym SmartWatch który również dostosowuje się do aktywności padel. Jeśli zwykle mówimy, że łopataThe obuwieThe balles oraz inne akcesoria takie jak nakładki są niezbędnymi elementami wyposażenia gracza. padel, przy obecnym tempie rozwoju sytuacji, to samo może dotyczyć zegarków w przyszłości!

Wyobraź sobie, że jesteś na torze, a zegarek informuje Cię, że zbyt często pozostajesz z tyłu kortu lub odwrotnie, że obozujesz przy siatce i nigdy nie wracasz do obrony.

Model ten może również Ci na przykład powiedzieć, czy masz tendencję do zbytniego pozostawania po swojej stronie i zbytniego skupiania się na partnerze. Oto zegarek, który może pomóc Ci lepiej ustawić się, a tym samym potencjalnie grać lepiej.

Oprócz rozmieszczenia, pozwoli Ci to także popracować nad swoją sylwetką i dowiedzieć się, ile kilometrów pokonałeś podczas gry. Uważaj, ci, którzy się nie ruszają, zostaną złapani na gorącym uczynku!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !