[autor image = ”https://padelmagazine.fr/wp-content/uploads/2015/04/Kevin-Wegrzynowski-padel.jpg”] Kevin Węgrzynowski, namiętny gracz padel, przedstawia swoje uczucia na temat wiadomości o międzynarodowym padlu z bardzo szczególnym humorem… [/ autor]

Nowy rok Padela zaczyna się od World Padel Tour, która osiedliła się w Barcelonie na tę nową edycję.

Duża zmiana nastąpiła w zarejestrowanych parach, w rzeczywistości dawny duet Fernando Belasteguin / Juan Martin Diaz, padel 13 lat na najwyższym poziomie razem, wiele tytułów wygranych niewyobrażalnie, postanowił rozdzielić się, aby zmierzyć się z nowym wyzwaniem.

Fernando zagra więc wraz z Pablo Limą i Juanem Martinem z Mieres na ten nowy rok.
Tak jak mówisz bezpośrednio, że jestem absolutnym fanem Juana Martina Diaza, jest leworęczny (jak ja), wysoki (jak ja), a szczególnie bardzo silny w sieci z niesamowitymi refleksami (dokładnie jak ja ............), więc nie Nie byłoby to zbyt obiektywne! Ale przynajmniej drogi czytelniku, jesteś ostrzegany.

Kilka problemów z Padelem nadawanym przez Youtube polega na tym, że musisz ćwiczyć hiszpański LV 1 / 2 / 3 podczas jego nauki, aby zrozumieć, co komentator może powiedzieć (kiedy otwiera usta, co nie robi). nie jest też zbyt częsta), a tablica wyników wyświetlana na ekranie nie zawsze jest aktualna ... Osoba, która się nią opiekuje, musi mieć trochę za dużo nadużycia wobec sponsora WPT (hiszpańskie piwo ...) nie zawsze jest dobre ... Mimo to show jest na spotkaniu w pierwszej edycji, uśmiecha się, upada, skacze w obronie, krzyczy wściekłości, a zwłaszcza kilka zamortyzowanych salw retro przyszłe szkoły Padel we Francji !!!

To czarne pole, oprócz tego, że jest szczególnie piękne (czysto osobisty gust), pozwala nam łatwiej zobaczyć piłkę podczas wymian, co jest miłe, gdy wymiany trwają dłużej niż minutę i gdy próbujesz znaleźć piłkę, a kiedy jest zrobiona, punkt już się skończył. Dziękujemy urzędnikom World Padel Tour!
Porozmawiajmy o grze, choć prawdę mówiąc, finał nie był świetny (6 / 1 6 / 2 dla pary Diaz / Navarro w minutach gry 48), ale raczej półfinały.

padel world padel tower 2015

Pierwszy rzucił parę Luciano Capra / David Gutierrez przeciwko Adrianowi Allemandi / Miguelowi Lampertiemu (zwanemu także Królem Smash Lifted) i dał nam szansę na spotkanie w zestawach 3. Oprócz płonącego słońca Barcelona miała także prawo do świetnego meczu 2 godzin, który dał jako zwycięzca Luciano i David wynik na 6 / 4 5 / 7 6 / 2. Przede wszystkim mieliśmy prawo do obezwładnionego rozbijania, amortyzacji siatkówki, rażących błędów, gracza, który dobrze się bawi przy piłce, krótko mówiąc, dobrego meczu na początku roku !!!

Drugi półfinał między Pablo Lima / Fernando Belasteguin i Francisco Navarro / Matias Diaz Sangiorgio. Pierwsza para próbowała użyć słynnej techniki polegającej na zaufaniu przeciwnikowi, pozwalając mu wygrać pierwszy set, a następnie obudziliśmy się i wygraliśmy pozostałe dwa. Tyle że Pablo i Bela nie przewidzieli ważnego elementu: rany. Przegrywają pierwszy set (6 / 4), zgodnie z oczekiwaniami wygrywają drugi łatwo (6 / 1), ale tam zaczyna się dramat.

Począwszy od trzeciego seta publiczność jest zdumiona widowiskiem, gracze są w formie, nadchodzi godzina koktajlu, więc wszystko jest zebrane, aby koncert był na spotkaniu, ale 1 / 0 15 / 40 Pablo Lima rani się w ramię, dotykając okna podczas wymiany.

Po przerwie fizjoterapeuty i kilku masażach postanawia trochę kontynuować, ale nic nie pomaga, ból jest zbyt silny, zmuszony był porzucić 2 / 1 przeciwko nim, gdy jego ramię poradziło mu, aby przestał ... Smutny koniec tego pięknego półfinału.

Do zobaczenia w kwietniu 8 w San Fernando na następny turniej !!!!

Kevin Węgrzynowski - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.