Nowy konkurs drużynowy padel w Hiszpanii z Pucharami Hiszpanii lig autonomicznych. Finały odbędą się w Walencji na początku grudnia.

Narodziny Pucharu Hiszpanii w ligach autonomicznych

To zawody drużynowe, w których mistrzowskie zespoły swoich lig regionalnych weźmie udział w swoich najwyższych kategoriach w ostatnia faza, która potrwa od 29 listopada do 5 grudnia i który odbędzie się o godz Wartościowość.

«Wiele federacji regionalnych ma swoje własne ligi i od dawna proszą o możliwość przeprowadzenia testu, który zmierzy się z najlepszymi drużynami z poszczególnych mistrzostw; io to właśnie zadbaliśmy ”, wskazał Diego Gil, le odpowiedzialny za teren zawodów Hiszpańska Federacja padel.

Te nowe zawody nie mają na celu zastąpienia wydarzeń, które już istnieją w różnych ligach, to jest nowy konkurs zarządzany i organizowany wyłącznie przez Hiszpańską Federację padel, z własnymi regulacjami, które zostały dodane do kalendarza FEP 2021.

Kurs

  • 4 kategorie kobiet i mężczyzn.
  • Minimum 4 drużyny, aby otworzyć kategorię w lidze
  • Żadnych spadków ani podjazdów na koniec mistrzostw

Kto może uczestniczyć?

Gracze, którzy posiadają licencję z odpowiedniej ligi.

Francois-Xavier Coninck

Belgijskie i Tuluza, to możliwe! Pasjonat NBA i Biathlonu, jestem też narkomanem padel. Organizuję turnieje, uczę. Ale to w czym lubię najbardziej padel : to są krótkie skrzyżowane przejścia. Jakie dobre krokiety !!