W końcu znamy harmonogramy meczów i miejsce, w którym rozgrywane są mecze ... I zdumienie ogólne: Niektóre drużyny nie mogły grać w Quinta de Marinha (oficjalna strona internetowa).

Wybór niesamowitych organizatorów!

Rzeczywiście, mecze mogą być rozgrywane na różnych stronach 2! W rezultacie niektóre mecze zostaną rozegrane w innym klubie Cascais: Indoor 6.

Jak zwykle w obwodzie zawodowym, gdy jest to skomplikowane, głównie dziewczyny cierpią z powodu tej sytuacji, ponieważ warunki nie będą takie same między klub pół-kryty z Quinta de Marinha i klub halowy Indoor 6.

Zaskakujące jest to, że flagowe zawody, a mianowicie Mistrzostwa Świata Drużynowych Padelów, spadły na drugorzędne miejsce w obliczu pojedynczego Open organizowanego w tym samym czasie. Rzeczywiście obserwujemy, że część środowych meczów, które odbywają się w klubie Indoor 6, mogła być rozgrywana w poniedziałek na głównej stronie lub we wtorek martin zamiast pojedynczych meczów ... Ale NIE. Niesamowity wybór od organizacji.

W konsekwencji, szczególnie wśród dziewcząt, niektóre zespoły nie będą smakować klubu Quinta de Marinha przed czwartkiem (tj. Po zakończeniu meczów w basenie), gdy inne już grały w tym klubie w meczach pierwszej grupy. Które? Argentyna i Hiszpania są zachowane jako państwo przyjmujące Portugalia i niektórzy przeciwnicy ich puli. Na innych będzie czekać.

Drużyny mężczyzn i kobiet będą grać jednocześnie

Kolejna ciekawość, aby pozostać grzecznym: w środę, dla Francji, panie i panowie grają w tym samym czasie i na różnych stronach 2! W rezultacie Robin Haziza, zawodnik i trener części zawodników zespołu Francji, nie będzie w stanie pomóc graczom. Nie wspominając już o tym, że w ogólnej atmosferze nie jest zbyt jasno.

Znajdź wkrótce w zakładce poświęconej światu, wszystkie harmonogramy i analizy szans naszych zespołów we Francji.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.