W końcu znamy harmonogram gier i miejsce, w którym rozgrywane są mecze ... I zdumienie: niektóre drużyny mogą nie grać w Quinta de Marinha (oficjalna strona internetowa).

Wybór niesamowitych organizatorów!

Rzeczywiście, mecze mogą być rozgrywane na różnych stronach 2! W rezultacie niektóre mecze zostaną rozegrane w innym klubie Cascais: Indoor 6.

Jak zwykle w obwodzie zawodowym, gdy jest to skomplikowane, głównie dziewczyny cierpią z powodu tej sytuacji, ponieważ warunki nie będą takie same między klub pół-kryty z Quinta de Marinha i klub halowy Indoor 6.

Zaskakujące jest to, że sztandarowa konkurencja, czyli mistrzostwa świata w padel przez drużynę spada częściowo na dalszy plan w porównaniu z organizowanym w tym samym czasie indywidualnym Open. Obserwujemy, że część środowych meczów rozgrywanych w klubie Indoor 6 mogła zostać rozegrana w poniedziałek na stronie głównej lub we wtorek Martin zamiast pojedynczych meczów… Ale NIE. Zaskakujący wybór ze strony organizacji.

W konsekwencji, szczególnie wśród dziewcząt, niektóre zespoły nie będą smakować klubu Quinta de Marinha przed czwartkiem (tj. Po zakończeniu meczów w basenie), gdy inne już grały w tym klubie w meczach pierwszej grupy. Które? Argentyna i Hiszpania są zachowane jako państwo przyjmujące Portugalia i niektórzy przeciwnicy ich puli. Na innych będzie czekać.

Drużyny mężczyzn i kobiet będą grać jednocześnie

Kolejna ciekawostka, aby pozostać uprzejmym: w środę dla Francji panie i panowie grają w tym samym czasie i na 2 różnych stronach! W rezultacie Robin Haziza, zawodnik i trener niektórych zawodników drużyny Francji, nie będzie mógł być obecny, aby pomóc zawodnikom. Nie wspominając już o tym, że jak na ogólną atmosferę, nie jest to zbyt jasne.

Znajdź wkrótce w zakładce poświęconej światu, wszystkie harmonogramy i analizy szans naszych zespołów we Francji.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.