Para Chingotto / Galan w 2024 roku?

Tę informację należy traktować z przymrużeniem oka, ale zdaniem naszych kolegów z La Viborona, Ale Galan podobno zdecydował się zagrać z Federico Chingotto w 2024 roku.

Sezon 2023 dobiega końca i jak co roku o tej porze roku krążą plotki na temat separacji i stowarzyszeń zawodników.

Dwa dni temu podzieliliśmy się z Wami najnowszymi informacjami: ten, w którym Paquito Navarro i Sanyo Gutiérrez reformują parę w sezonie 2016–2017. Wielu obserwatorom może to nie wydawać się dobrym pomysłem. Chociaż obaj mężczyźni radzili sobie razem bardzo dobrze osiem lat temu, pokazali także ograniczenia w zakresie zrozumienia na torze. A biorąc pod uwagę dodatkowy ciężar lat, trudno jest im zobaczyć, jak grają razem główne role…

Dziś w centrum spekulacji znajduje się obecny kolega z drużyny Andaluzyjczyka, Fede Chingotto. Niektóre plotki mówią o jego współpracy z Alem Galanem w 2024 roku. Jeśli to skojarzenie wydaje się znacznie bardziej obiecujące niż połączenie dwóch weteranów, to wydaje się ono nieco ryzykowne dla Madrileniańczyka. Rzeczywiście, biorąc pod uwagę 4 tytuły zdobyte w ostatnich 6 turniejach u boku Juana LeBrona, czy Galan naprawdę jest zainteresowany zmianą partnerów?

Po trudnym początku sezonu ci, którzy przez trzy lata byli numerem 1, wreszcie wrócili na szczyt. I to z „Lobo”, który nie jest jeszcze gotowy na 100%… Ale dokładnie, jeśli Juan będzie musiał zrobić sobie przerwę na leczenie, Ale będzie musiał znaleźć innego członka drużyny. Na pierwszy rzut oka można było pomyśleć o Jonie Sanzie, z którym wydaje się, że dobrze się dogaduje, ale „Super Raton”, który również trenuje w Madrycie, również wydaje się dobrą opcją.

Na razie trudno dowiedzieć się więcej, ale jeśli w 100 roku Lebron wróci do 2024% sprawności, trudno sobie wyobrazić, że Galan go odpuści… Chyba, że ​​trudne czasy 2023 roku osłabią zrozumienie między obydwoma zawodnikami…

Publié par
Xan Tafernaberry