To, co wczoraj było tylko marzeniem, być może wkrótce stanie się rzeczywistością!

Na razie wciąż nie znamy dokładnego programu APT Padel Tournee w 2023 roku. Ale wiemy jedno: tenisista Stanislas Wawrinka nabył w tym roku prawa do startu w torze Fabrice Pastor w Szwajcarii.

Jego rodak i przyjaciel Roger Federer, z którym był mistrzem olimpijskim, niedawno sprawdził się na igrzyskach olimpijskich padel po stronie Zjednoczone Emiraty Arabskie i też wydaje interesować się tym sportem.

Wystarczająco, aby zobaczyć, jak dwaj mężczyźni dziedziczą a wild-card podczas turnieju, który odbędzie się w ich kraju? Mówimy sobie, że wydaje się to całkiem możliwe, jeśli oczywiście kalendarz na to pozwala.

O ile trudno ocenić, co pod względem poziomu gry na torze mogłaby zaoferować para Federer/Wawrinka, to pewne jest, że ich skojarzenie na czas turnieju ucieszyłoby niejednego kibica!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.