Plotki krążą w padel profesjonalne i podążające za separacja między Franco Stupaczukiem a Alexem Ruiz, słyszymy natarczywie o parze Stupa/Lima.

Pewne jest, że wkrótce dowiemy się przynajmniej jednej nowej separacji wśród graczy World Top 20. Alex Ruiz i Stupa podpalili lont i teraz zastanawiamy się, kto z kim zagra.

Pierwsza plotka dotyczy Franco Stupaczuk i Pablo Lima. Jeśli Brazylijczyk i Maxi Sanchez nie mówili jeszcze o separacji w swoich sieciach społecznościowych, fani wydają się przekonani, że dwa poprzednie numery 1 już położą kres ich związkowi, który rozpoczął się w tym roku. Obaj weterani, wciąż obecni w kwaterze, nie są w stanie na razie wrzucić wyższego biegu. Wystarczy teraz, by się rozdzielić?

Z drugiej strony źródła bliskie graczom przewidują separację między Momo Gonzalez i Javi Rico. Ten ostatni ewoluowałby wraz z nim Maxi Sanchez, gdzie”Alex Ruiz i Momo González, obaj z Malagi, utworzyliby parę w 100% andaluzyjską.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !