La koniec plotek na temat rozstania Lebrona i Galana mógłby rozwiązać wiele spraw w padel profesjonalny.

Pierwszą rzeczą, której jesteśmy teraz pewni, jest to, że Fede Chingotto nie rozpocznie kolejnego sezonu w Ale Galan. My również to rozumiemy Oczekuje się, że Juan Tello i Alex Ruiz będą kontynuować grę w 2024 r., a leworęczny wyjaśnia, że ​​wszystko zależy od tego, co Ale i Juan zrobią w przyszłym roku. Z drugiej strony nie wiemy jeszcze, z kim Chingotto będzie teraz ewoluować.

Według kilku źródeł Momo Gonzalez może zostać nowym członkiem drużyny „Super Raton”. Po zakończeniu sezonu na dziewiątym miejscu w tabeli World Padel TourPochodzący z Antequery potwierdził, że należy do światowej elity.

Jeśli nie ma profilu decydujący, o którym mówił Paquito Navarro, pozostaje wybitnym obrońcą, a on i Chingotto powinni przyprawić o ból głowy wiele par. Rzeczywiście będziemy musieli powalczyć o oddanie zwycięskich strzałów przeciwko parze zdolnej do obrony wszystkich lub prawie wszystkich piłek.

Ale na razie Momo nie ogłosił końca swojej przygody z Garrido ani powrotu na lewą stronę... Dlatego też trudno jest stwierdzić, nawet jeśli na papierze istnieje związek pomiędzy siódmym i dziewiątym graczem roku na WPT oczywiście byłoby interesujące.

Czy Twoim zdaniem obaj gracze połączą siły w przyszłym sezonie?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !