Nasi koledzy z Trend w hotelarstwie informujemy, że Hôtel du Collectionneur, mieszczący się w 8. dzielnicy stolicy, przygotowuje się do otwarcia własnego padel. Efemeryczne wydarzenie, we współpracy z 4PADEL, który potrwa od 16 września do 4 listopada 2024 r.

Po Dubaju, teraz kolej na Paryż, aby zaoferować doświadczenie padel niezwykły luksus. Przez prawie dwa miesiące goście hotelu Ile-de-France będą mieli codziennie (11:19 – 30:XNUMX) dostęp do wyjątkowego stoku, znajdującego się w ogrodach tego pięciogwiazdkowego obiektu. Trenery i zabiegi spa specjalnie zaprojektowane dla zawodników padel uzupełni ofertę.

Hotel Le Collectionneur

Od września rejestracji należy dokonać za pośrednictwem strony internetowej hotelu, a cena wynosi 55 EUR za osobę. Rezerwacja obejmuje opłatę za wstęp do hotelu, 90 minut dostępu do pola golfowego, ręcznik, butelkę wody oraz pierwszeństwo dostępu do stolików klubowych.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.