Nie da się zatrzymać nowego numeru 1 na A1 Padel, Po tym wczoraj zdobył swój czwarty tytuł z Tolito Aguirre na torze Fabrice PastorArgentyńczyk wygrywa teraz swój pierwszy mecz na stadionie Premier Padel.

Gonzalo Alfonso, grający na pozycji majora Włoch z Raulem Marco, rozpocznie ten tydzień tak samo, jak zakończył poprzedni: zwycięstwem w dwóch setach.

Aby wziąć udział w biegach w Rzymie, Argentyńczyk i Hiszpan bez większych trudności pokonali włosko-argentyńską parę Cassetta / Demian Cuello (WC): 6/4 6/3 w 1:16.

W czwartek zmierzą się ze zwycięzcami meczu pomiędzy Bergamini / V.Ruiz a parą z previas Martinez / Castillo.

Po porażce w pierwszej rundzie Mar Del Plata P1 ze swoim stałym partnerem Tolito Aguirre, Gonzalo odniósł tym samym pierwszy sukces w swojej karierze na Premier Padel. Czy Tolito będzie w stanie zrobić to samo jutro z Gonzalo Rubio przeciwko Hernandezowi/Ramirezowi?

Aby śledzić pozostałe mecze we Włoszech w ten poniedziałek:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !