Możliwy separacja Lebrona i Galana?

Juan LeBron i Ale Galan mają za sobą sezon odbiegający od standardów, a zdobyli tylko jeden tytuł.

Zwycięstwo w Finlandii nie wywołało oczekiwanego szoku…

Nadal rozczarowujący w zeszłym tygodniu w Madrycie, z porażka w ósmym meczu z nową parą „100% Gutiérrez”Hiszpanie nadal wykazują wyraźne oznaki słabości, zwłaszcza Juan LeBron, który stara się odzyskać poziom sprzed kontuzji.

Dziś można powiedzieć, że tytuł zdobyty w Finlandii tak naprawdę nie wywołał oczekiwanego szoku. Co gorsza, wieloletni trener Mistrzów Świata 2020 Mariano Amat zdecydował się na przerwę, a pierwsze zawody pod wodzą Fernando Poggi nie były szczególnie przekonujące.

Ale Galan: pokusa Jona Sanza?

Dla niektórych fanów to za dużo i nadszedł czas, aby ci, którzy dominowali padel świecie w latach 2020-2023 położyli kres swojej przygodzie. Wielu chciałoby, aby Galan próbował nawiązać długoterminową współpracę z Jonem Sanzem. Trzeba powiedzieć, że obaj mężczyźni wykazali się wielkim zrozumieniem podczas nieobecności Lebrona, zwłaszcza po zwycięstwie nad Coello i Tapią w Walencji.

Niektóre plotki wysyłają Juana LeBrona wraz z innym Juanem… Tello, którego związek z Alexem Ruizem nie dotrzymuje wszystkich obietnic. Na razie nic oficjalnego, „El Lobo” i „Galantico” nigdy nie wspomniały o separacji. Wyobrażamy sobie jednak, że jeśli wyniki nie przyjdą wystarczająco szybko, obaj mężczyźni nie będą już mieli wyboru…

Zatem Twoim zdaniem Juan i Ale powinni się rozstać, czy trwać?

Zobacz komentarze

  • Nie dziwię się, tydzień temu powiedziałem koledze, że moim zdaniem nie dotrwają do końca sezonu.
    Galan-Sanz, nie było źle, jeszcze bardziej chciałbym zobaczyć stowarzyszenie Galan - Chingotto

Publié par
Xan Tafernaberry