Wieczór "Padeliflette” odniosła sukces na Five de Valenciennes!

Po 2 latach istnienia stowarzyszenie MYAPEROPADEL ciągle się rozwija. Ponad 160 kibiców nadal walczy w formie rewanżu w każdą środę wieczorem. 6 utworów, 24 graczy, aperitif, dzielenie się i dobry humor wyznaczają życie tego stowarzyszenia.

Członkowie biura starają się co dwa miesiące organizować wieczory tematyczne, a po przyjeździe Świętego Mikołaja tej zimy stowarzyszenie spotkało się w środę 1er Marsz na przebraną przejażdżkę na temat opalonej jazdy na nartach.

W tę środę śnieg zaprosił się na stoki Five de Valenciennes! Z tej okazji zawodnicy wyposażyli się w wielkie zimno, by zmierzyć się z tym wieczorem sklasyfikowanym jako czarny tor w kurorcie Valenciennes.

Instruktorzy PADELSF dawało zielone światło „padelistos”, aby mogli rywalizować przez ponad 1h30 zaciętej wymiany zdań.

Aperitif mógł się w końcu rozpocząć, a centrum zostało przekształcone w sabaudzki domek, w którym można było delektować się dobrym croziflzette.

Alfonsino Cutillo, skarbnik stowarzyszenia, następnie oświadczył: „Głównym celem stowarzyszenia jest rozwój padel w Hauts de France i planujemy wprowadzić ten sport do szkół średnich, stowarzyszeń młodzieżowych i dlaczego nie firm”.

Na północy padel ma przed sobą świetlaną przyszłość, a MYAPEROPADEL obiecuje nam wspaniałe wydarzenia.

Publié par
Maksym Laferriere