Wzrost padel jest taki, że strony z zakładami sportowymi, takie jak Unibet lub Betclic, rozważają włączenie go do swoich odpowiednich ofert.

Jeśli jest jeden sport, który rozwija się wykładniczo, to jest padel. Od początkujących do tenisa, squasha, badmintona i byłych sportowców - w tym wielu sportowców na wysokim poziomie : prawdziwa fala padel ogarnia świat sportu!

Padel Super gwiazda !

Kiedy zaangażowane są różne gwiazdy i inni VIP-y, media przyspieszają i stawiają padel w centrum uwagi w tym samym czasie: Prince Albert of Monaco, Didier Deschamps, Pierre Richard, Charles Leclerc, Flavio Briatore, Sharapova, Hingis, Johansson, Nadal, Monfils, Leconte, Djokovic, Ibrahimovic, Neymar, Messi, Iniesta, ronaldinho, Enrique, Piqué, Suarez, Puyol, Pirlo, Totti ...

Po eksplozji w Hiszpanii, Argentynie lub Szwecji, padel staje się coraz bardziej międzynarodowy, a jego popularność wzmacniają wszystkie osobowości, które stały się fanatykami!

4 milionów graczy na całym świecie

To sport, który można porównać do mieszanki kilku dyscyplin, trochę tak, jakby padel syntetyzowane to, co najlepsze w każdym sporcie, jest wysoko cenione ze względu na łatwy dostęp na pierwszy rzut oka. Niemniej pozostaje techniczny dla tych, którzy zaczynają się nim bardziej interesować, a przede wszystkim jest niezwykle spektakularne na wysokim poziomie !

La Padel Mania jest z pewnością wciąż w powijakach na świecie, ale ma już prawie 4 miliony graczy, w tym 1/4 to fani World Padel Tour w sieciach społecznościowych !

Betclic, Unibet i bukmacherzy w zasadzce?

Powody, dla których padel przez wielu obserwatorów uważany jest za sport przyszłości! W niektórych krajach nawet oznaczamy więcej wyszukiwań hasła „padel„Niż dla terminu„ tenis ”.

Z jegodwa profesjonalne tory i jej ważne grono fanów, le padel to rynek, który wydaje się coraz bardziej interesujący dla serwisów bukmacherskich!

Inne dane: kobiety są ogromnie pociągane do padel a jednocześnie obstawiające kobiety reprezentują tylko 5% rynku: to świetna okazja dla bukmacherów, którzy chcą wprowadzić kobiety na rynek zakładów sportowych?

Na tym bardzo konkurencyjnym rynku francuscy liderzy Betclic i Unibet jasno zrozumieli zainteresowanie wprowadzeniem padel w zakładach sportowych! Dlatego wkrótce powinieneś być w stanie obstawiać swoich ulubionych graczy!

Źródło: pariezmieux.com

Sylvain Barnet

Sylvain Barnet, francuski szwajcarski scyzoryk i entuzjasta sportu. Geek z ostrym piórem, uwielbia, gdy plan wychodzi bez żadnych problemów. I zawsze gotowy do gry.