Wyraźnie dochodzimy do sedna sprawy w La Coruña, gdzie odbył się ćwierćfinał pierwszego turnieju w historii Ultimate Padel Trasa właśnie się zakończyła.

Wśród mężczyzn, wśród pierwszych czterech rozstawionych, nadal są tylko Javi Leal i José Diestro. Hiszpanie, którzy w piątek byli w doskonałej formie, szybko poradzili sobie z Teo Zapatą i Enrique Goenagą. Znajdą Javiego Barahonę i Javiego Garcię, którzy zakończyli marzenie Tolito i Gonzalo Alfonso.

W górnej części tabeli znajduje się szósty rozstawiony Ruiz / Cardona, który ma za sobą serię meczów maratońskich i będzie musiał dobrze zregenerować się, aby w sobotę móc w pełni wykorzystać swoje szczęście. Naprzeciw niej znajdziemy Victora Menę i Fede Mouriño, parę niespodziankę tej części obrazu.

Wśród dziewcząt, zgodnie z oczekiwaniami, dwie ulubione pary nadal nie miały powodów do zmartwień. W najbliższy piątek rozstawiony z numerem 3 Talavan / Rufo nadal będzie obecny w ostatniej czwórce. Małą niespodzianką dnia są Ksenia Sharifova i Lucia Martinez (TS6), które pokonały Karolinę Navarro i Marinę Guinart (TS4).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !