W najbliższy piątek rozpocznie się Ultimate Padel Tour Leganés Open i jak zobaczysz, na przedmieściach Madrytu nadejdą bardzo dobre dni.

w panowie, zwycięzcy i finaliści turnieju La Coruña, będą obecni i będą stanowić miejsca 1. i 2. Będą tam również inne bardzo solidne pary, takie jak Esbri / Rico, Gutierrez / Campagnolo czy Moyano / Gil. Będzie to z pewnością dobra okazja do odzyskania pewności siebie duety Leal/Diestro i Moyano/Gil !

Po stronie francuskiej zauważamy obecność wśród panów trzech Francuzów. Thomas Leygue i jego hiszpański partner Ferran Insa zmierzą się z braćmi Meléndez w pierwszej rundzie turnieju głównego. Czy uda im się pomścić Manu Vivesa i Jérémy’ego Scatenę, pokonanych przez Hiszpanów w Riyadzie?

Skoro mowa o Manu Vivesie, on też jest obecny, z niejakim Dylanem Guichardem. Francuzi mają przewagę i w najbliższy piątek rozegrają swoje kwalifikacje w losowaniu głównym przeciwko parze posiadającej a wild-card : Marcos González / Jose Maria Garcia.

w DamskaAlix Collombon swój pierwszy turniej rozegra z Julietą Bidahorrią. Para francusko-argentyńska zajmuje 8. miejsce w tabeli, w której znajdują się bardzo dobre pary szukające pewności siebie, takie jak Araujo / Riera, Las Heras / Iglesias, Rufo / Martinez…

rejestrujący ICI.

Jeśli chodzi o tabele, jest to tuż poniżej:

Mężczyźni

Femmes

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !