Jeśli na razie gwiazdy padel świat woli pomijać turnieje Ultimate Padel Tour, tor skupiający się na Hiszpanii, nadal przyciąga bardzo dobrych graczy, którzy szczególnie chcą budować swoją pewność siebie.

Problem w tym, że w Leganés obecnie nie wszystko układa się najlepiej. Rzeczywiście, o ile faworyci swoje pierwsze mecze wygrali bez większego wysiłku, o tyle w tę środę jesteśmy świadkami małej masakry: Od dzisiejszego ranka pozostało już nie mniej niż sześć nasion.

w Damska, to są pary Las Heras / Iglesias (Ts2), Orsi / Lobo (Ts6) i Bidahorria / Collombon (ts8), którzy spakowali swoje torby.

w panowie, z konkurencją żegnają się duety Leal/Diestro (Ts2), Goenaga/Zapata (Ts7) i Barahona/Garcia (Ts8).

W przypadku dwójki rozstawionych z numerem 2 jest to dość niepokojące, ponieważ eliminacje te następują po: bardzo delikatny początek sezonu. Dlatego będziemy musieli szybko połączyć siły dla tych dwóch par, w przeciwnym razie wkrótce zaczniemy odczuwać rozłąkę…

Wszystkie wyniki tutaj.

Mecze będą kontynuowane dziś po południu na przedmieściach Madrytu, a plakaty będą jeszcze piękniejsze. Czy będziemy uprawnieni do nowych niespodzianek?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !