Znajduje się w Loire-Atlantique, a dokładniej w Carquefu oferuje nasz konfigurator Miejski Wieś ma zamiar otworzyć swoją dziesiątą „wioskę” we Francji. Dwa inne miasta również niedługo będą miały prawo do swojego dużego terenu wypoczynkowego: Clermont-Ferrand i Le Mans.

Koncepcja, która jest wściekła

Przypominamy, że koncepcja „UrbanVillage” została zaprojektowana z myślą o wszystkich graczach rekreacyjnych. Jej celem jest projektowanie „wiosek” poświęconych sportowi i innym aktywnościom, aby stworzyć prawdziwą synergię.

Kilka dużych francuskich miast, takich jak Tuluza, Montpellier, Nantes, Rennes, Marne La Vallée, Angers, żeby wymienić tylko kilka, już przyjęli ten genialny pomysł, który pozwala mieszkańcom wypróbować nowe zajęcia.

Wśród wszystkich oferowanych zajęć rekreacyjnych znajduje się legendarna piłka nożna 5-a-side, ale także wspinaczka skałkowa, laser tag i oczywiście... padel.

6 utworów padel dodatkowe w regionie Nantes

Nie tak dawno w Saint-Sébastien-sur-Loire, na obrzeżach Nantes, powstała pierwsza w regionie UrbanVillage. Kompleks oferujący aż 10 zajęć sportowych i rozrywkowych cieszy się dużym powodzeniem wśród okolicznych mieszkańców. Gra escape, piłka nożna, gra laserowa, padel, siłownia, restauracje i wiele innych, które zachwycają młodszych i starszych.

To właśnie w tej pozytywnej dynamice naturalne było wzmocnienie oferty w tym obszarze. Rozwój padel nie uchodząc nikomu w ostatnich latach, promotorzy postanowili stworzyć 6 nowych utworów padel kryty w Carquefou, który znajduje się kilka minut od Nantes.

Wioska ta będzie zlokalizowana w dawnej strefie logistycznej, która zostanie zaktualizowana o sześć boisk piłkarskich 5-a-side, sześć padel i siłownia. Kompleks UrbanVillage będzie częścią większego programu rozwojowego o powierzchni 11 hektarów, w ramach którego powstanie ponad 700 jednostek mieszkalnych, 6000 m² sektora usługowego, kino, centrum medyczne itp.

Graczom z południa Paryża przypominamy, że bardzo fajnie Miasto Padel otworzył swoje podwoje nieco ponad miesiąc temu w Evry-Courcouronnes, w Essonne.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.