Po Evry i Carquefou, to właśnie w Sarthe, w mieście Le Mans, UrbanPadel przygotowuje się do otwarcia kolejnego centrum. Rzeczywiście, firma „Urban” specjalizująca się w piłce nożnej 5-a-side i padel kontynuuje swój rozwój we Francji dzięki koncepcji UrbanVillage, kompleksowi, który łączy w jednym miejscu kilka zajęć sportowych i rekreacyjnych.

Znajdziemy zatem w centrum Le Mans 5-a-side futbol z UrbanSoccer, elektryczny karting, ale przede wszystkim największą halę w sektorze dedykowaną dla padel z UrbanemPadel !

W tym nowym kompleksie, który otworzy swoje podwoje w lipcu 2022, gracze odkryją 5 utworów z padel Panoramy wewnętrzne najnowszej generacji (bez widocznego piasku).

Będą również mogli korzystać z domu klubowego z barem, szatniami i pro-shopem dedykowanym padel w celu zebrania wszystkich elementów niezbędnych do rozwoju praktyki.

W tej logice rozwoju miejskie centrumPadel du Mans zorganizuje kursy w padel dla dorosłych i dzieci przez cały rok i okazjonalnie kursy.

miejskipadel Mans

Centrum będzie oferować różne zajęcia dostosowane do publiczności: turnieje odkrywcze, wzloty/spadki, oferty dla firm, urodziny... MiejskiePadel Le Mans będzie również autoryzowany przez Francuską Federację Tenisową, aby móc oferować zatwierdzone zawody na wysokiej jakości terenach, umożliwiających wycieczki i korzystających z wysokości sufitu prawie 10 metrów!

W związku z tym spełnione zostaną wszystkie warunki, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia graczom padel Sarthois i tych, którzy po prostu chcą odkryć tę nową działalność.

  • Adres: 27 Avenue du Panorama, 72 Le Mans
  • Kontaktowy adres e-mail: lilian.prodhomme@urbanpadel.fr
  • Data otwarcia: lipiec 2022
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.