Chodźmy UrbanPadel przeniósł się do Evry-Courcouronnes (91).

W ciągu kilku tygodni nowe centrum z 4 boiskami do piłki nożnej padel otworzy się obok UrbanSoccer, 3 Av. du Bois de l'Épine, w Courcouronnes (91080).

Najnowsza generacja boisk bez wypełnienia, panoramiczne konstrukcje, dedykowane szatnie, pro-shop, wszystkie składniki zostaną zebrane, aby rozwijać tę nową działalność.

W tym kontekście centrum miejskiePadel szukam menedżera.

Kilka możliwości umów, ale CDI 35h lub 39h będzie uprzywilejowanych.

Zawodnik na bardzo dobrym poziomie, doskonale wyszkolony w trenerach sportowych i doświadczony w nauczaniu.

Zajmie się animacją i zarządzaniem centrum, od marketingu i recepcji po organizację wydarzeń oraz będzie nadzorować padel do potwierdzonego poziomu.

Stanowisko do szybkiego obsadzenia.

Atuty stanowiska: autonomia, odpowiedzialność, wszechstronność, umowa na sprzęt dydaktyczny, umowa na czas nieokreślony.

Idealny dla entuzjastów, którzy chcą zacząć od rozwoju padel jednocześnie integrując i korzystając z doświadczeń wiodącej grupy sportowo-rekreacyjnej we Francji (Urban) od prawie 20 lat.

Wszystkie szczegóły telefonicznie lub mailowo.

Kontakt : +04 (73) 92 29 47 XNUMX XNUMX +XNUMX (XNUMX) XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX +XNUMX XNUMX XNUMX XNUMX

alexandre.ressot@urbansoccer.fr

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.