[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″ align =” aligncenter ”]

UrbanSoccer uruchamia się w padlu, uruchamiając UrbanPadel.

„Pierwszy przed innymi”

Centrum UrbanPadel w Lille-Lezennes jest pierwszym, który wyruszył na taniec, zanim zdecydowanie stworzy dzieci w innych centrach UrbanSoccer.

Od stycznia zeszłego roku korty Padel 4 dołączają do boisk 11 na 5 z tego ogromnego kompleksu.

Atutami tego centrum są liczne kluby XXL, bar, gastronomia, duże ekrany telewizyjne, transmisja meczów piłki nożnej i tenisa.

https://www.youtube.com/watch?v=XeRrHdzGRe8&feature=youtu.be

Stéphane Naessens, szef centrum, dodaje, że centrum to „doskonale sprawdzi się podczas turniejów i do gry z dużymi odstępami między polami i wysokością od 7,50 m do 8m"

J. Derrough, który zajmuje się także rozwojem padel w UrbanSoccer, dodaje, że „Będą trofea za odkrycie padla według sektorów działalności: banki i ubezpieczenia, salony samochodowe, księgowi, SS2I, tydzień kobiet, umożliwiając w ten sposób rozwój sportu w centrum UrbanPadel".

Akredytowane przez FFT, centrum zorganizowało swoje pierwsze Padel Discovery Trophy dla klubów tenisowych regionu. Klub tenisowy Lesquin był również obecny ze szczególnie utalentowanymi tenisistami. Bez wątpienia znajdziemy je w niektórych turniejach Padel w regionie.

„Budżet 75.000 € na rok 2016”

Pan Jean-Luc Ténédos, prezes Flanders Tennis League był obecny i dał nam swoje wrażenia na temat rozwoju padla bardziej ogólnie w swojej lidze.

"Liga Flandrii jako pierwsza wsparła finansowo kluby tenisowe stowarzyszone z FFT, co będzie kontynuowane w tym roku z budżetem 75.000 € na pomoc klubom"

Jeżeli środek ten nie dotyczy klubów prywatnych, liga Flandrii zastrzega sobie możliwość uzyskania pomocy finansowej w niektórych przypadkach i wyłącznie dla przyszłych klubów uprawnionych do FFT. Niemniej jednak tegoroczny środek dotyczy wyłącznie stowarzyszonych klubów tenisowych, a nie klubów lub przyszłych klubów zatwierdzonych również przez FFT. Tak małe rozczarowanie dla prywatnego, nawet jeśli drzwi nie wydają się zamknięte.

Dowiedz się więcej: https://padelmagazine.fr/jean-luc-tenedos-75-000e-de-budget-pour-le-padel/

Franck Binisti - PADEL MAGAZINE

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.