Proszę bardzo miejskiPadel przeniósł się do Montpellier – Castelnau z 6 trasami narciarskimi padel kryty i tym samym uzupełnia ofertę padel W regionie. MiejskiPadel poszukuje przyszłego kierownika centrum.

miejskiPadel : nowe centrum padel Montpellier

Do września 2022 r. nowe centrum z 6 torami padel hala zostanie otwarta w pomieszczeniach UrbanSoccer, 400 Av. Marcel Dassault, 34170 Castelnau-le-Lez.

Najnowsza generacja boisk bez wypełnienia, panoramiczne konstrukcje, dedykowane szatnie, pro-shop, wszystkie składniki zostaną zebrane, aby rozwijać tę nową działalność. W tym kontekście struktura poszukuje kierownika centrum.

miejski Padel szuka kierownika centrum w Montpellier

Kilka możliwości kontraktów, ale CDI - 39h będzie uprzywilejowanych.

Zawodnik na bardzo dobrym poziomie, doskonale wyszkolony w trenerach sportowych i doświadczony w nauczaniu.

Zajmie się animacją i zarządzaniem centrum, od marketingu i recepcji po organizację wydarzeń oraz będzie nadzorować padel do potwierdzonego poziomu.

Stanowisko do szybkiego obsadzenia.

Atuty stanowiska: autonomia, odpowiedzialność, wszechstronność, umowa na sprzęt dydaktyczny, umowa na czas nieokreślony.

Idealny dla entuzjastów, którzy chcą zacząć od rozwoju padel jednocześnie integrując i korzystając z doświadczeń wiodącej grupy sportowo-rekreacyjnej we Francji (Urban) od prawie 20 lat. Wszystkie szczegóły telefonicznie lub mailowo.

Kontakt :

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.