Szwecja polega na padel. padel postaw na Szwecję. Znamy romans między tymi dwojgiem, ale czy szwedzkie szaleństwo wielkości nie zaowocuje obrazami krótkich pustych przestrzeni?

Centrum padel

„To będzie niesamowite. Będzie to największy ośrodek na świecie”, mówi Marcus Eriander, kierownik sprzedaży i marketingu w południowym regionie Padel Wielka, która jest właścicielem Padel Załoga.

Najlepsi szwedzcy zawodnicy regularnie trenują w tym klubie, który chce stać się siedzibą padel szwedzki i centrum padel Świat.

Niebezpieczeństwa szybkiego wzrostu

Na papierze to Padel Załoga w Helsingborgu będzie prawdziwą świątynią padel… Albo fabryka, wszystko zależy od punktu widzenia. Szwedzki klub rośnie wraz z 18 dodatkowych kortów, aby osiągnąć tę szaloną liczbę 35 kortów krytych i 3 odkrytych.

Dlatego Szwedzi są zachwyceni, że mają jeden z największych klubów w kraju padel świata, jak Katar, który ma największe stadiony piłkarskie. Trzeba będzie zadbać o dobre wykorzystanie całej tej infrastruktury, aby nie stworzyć białych słoni przewidywanych już na Mistrzostwa Świata 2022. Na razie szwedzka ludność dotrzymuje kroku silnemu uzależnieniu od piłki nożnej. padel.

 

Źródło: Padel Direkt

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !