problematyczny

Jesteś w obronie na dole boiska i otrzymujesz piłkę, która po zetknięciu z tylną ścianą wraca pozostając równolegle i bardzo blisko ściany bocznej. Zawsze delikatna sytuacja jest jednym z rozwiązań.

rozwiązanie:

Jest zatem całkiem możliwe uderzenie piłki w ścianę boczną, która w tym momencie wymaga dużego efektu i dużej prędkości.

Co zdezorientować przeciwników !!

W przypadku forhendu lub backhandu jest to technicznie prosty gest, jednak będzie ćwiczyć ćwiczyć go, aby poprawnie zidentyfikować strefę uderzenia na bocznej ścianie

Jednak niektóre zalecenia:

  • Aby piłka minęła się przed tobą
  • uderzenie w ścianę boczną musi znajdować się blisko końca części szklanej
  • około 70-80 cm od ziemi

Dobry trening i bardzo szybko,

PIerre LamourPierre Lamoure, „Francuz” zesłany do Hiszpanii, założyciel Upadel.net, profesor i kierownik techniczny padel Klub Vals Axarquia w Torre del Mar otwiera swoją kolumnę padel « techniczne i taktyczne ”. Znajdź regularnie artykuły i filmy na temat gry w Padel z Pierre Lamoure.
więcej informacji tutaj o jego programie.
Pierre Lamouré

Pierre Lamouré jest jednym z technicznych filarów Padel Magazine. Założyciel Upadel.net regularnie oferuje tematy techniczne i taktyczne padel. Pytanie ? Zapotrzebowanie ? nie wahaj się z nim skontaktować pod adresem pierrelamoure @padelmagazine.fr