Skara Padel, klub padel w południowo-wschodniej Szwecji, niedaleko Norwegii, było ofiara włamania. Złodziej został schwytany przez nagrania z monitoringu.

Wydawał się szczególnie zainteresowany markami Wilson, Black Crown i Adidas.

Pamiętaj, że w Szwecji padel stał się tak popularny, że uprawiał ten sport prawie co dziesiąty, co reprezentuje ponad milion osób.

vol padel Skara padel

Therese Odhe, zawodniczka padel opublikował wiadomość Suivant:

Dziś wieczorem o godzinie 00.30 (31 lipca) sklep Skara Padel został włamany. Wszystkie Black Crown a niektóre Wilsona zostały skradzione przez tego człowieka. A także parę butów Adidasa.

Jeśli ktoś rozpozna daną osobę, bylibyśmy wiecznie wdzięczni za skontaktowanie się z nim. Jeśli widzisz wiele reklam od Black Crown na sprzedaż, więc bądź ostrożny. 

Trudny do zidentyfikowania włamywacza z jego czarnym strojem i kominiarką, będziemy Cię informować w razie nowości. Powodzenia klubowi w dochodzeniu.

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.