Komunikuj się padel, To jest sztuka ! Na boisku o powierzchni 200 m² musisz umieć nie tylko orientować się i ustawiać się zgodnie z piłkami przeciwnika, ale także partnera.

100 m² dla 2 osób w padel, szybko możemy być ciasni. A tak nie jest Juan Martin Diaz i Ale Galan, którzy powiedzą coś przeciwnego!

Juan Martin Diaz Ale Galan Ameryka vs Europa

Mówić !

Nie możemy tego wystarczająco powtórzyć, ale padel, jest przeznaczony do pipet. A jeśli nie lubisz rozmawiać, musisz się nauczyć. W przeciwnym razie może to być dla ciebie skomplikowane, a jeszcze bardziej dla twojego partnera, aby zagrać.

  • Mów, aby powiedzieć partnerowi, gdzie znajdują się twoi przeciwnicy

Twój partner jest prawdopodobnie zbyt skupiony na grze w piłkę. To, że piłka nie jest dla ciebie, nie oznacza, że ​​musisz stać bezczynnie!

  • Mów, a nawet zasugeruj ruch

Przykład: „Kula!” co sugeruje, że przeciwnicy utknęli w siatce.

Jednak ten rodzaj ogłoszenia może również pomóc przeciwnikom przewidzieć lob. Więc uważaj.

Ameryka vs Europa Central Turf World Szwecja

Naucz się ustawiać siebie

Poza komunikacją, która jest niezbędna, istnieją również zasady pozycjonowania na boisku.

A tam nie ma nic innego do zrobienia niż przeczytanie naszych wielu samouczki na padel, brać udział w kursach i oczywiście oglądać mecze padel.

Automatyzacja

To zaleta, gdy często grasz z tą samą osobą: wiemy, co ona robi i łatwiej się rozumiemy, nawet bez mówienia.

A potem, bez względu na to, jak zaznaczysz wszystkie pola, nie wystarczy, aby uniknąć znalezienia się w skomplikowanych sytuacjach ze swoim partnerem. ten padel, może jechać szybko, nawet za szybko ...

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.