Padel Magazine poznaje Marcosa Vallarino, jednego z partnerów Mantry Padel, organizator imprezy APT na największej wyspie Wysp Kanaryjskich.

Mantra Padel, pasjonat organizatora

Padel Magazine : Marcos, czy możesz się przedstawić?

APT PADEL WYCIECZKA NA TENERYFĘMarcos Vallarino :„Jestem Marcos Vallarino, założyciel firmy Mantra Padel, mam 47 lat. Obecnie poświęcam się w 100% public relations w naszych klubach, jestem osobą, która utrzymuje bezpośredni kontakt z setkami zawodników, dostawców, sprzętu i spędzam pół dnia na organizowaniu meczów i wyrównywaniu ich, aby były jak najbardziej zbalansowane.”

Padel Magazine : Jak wpadłeś do wanny? padel ?

Marcos Vallarino :„Zacząłem grać po tym, jak byłem sfrustrowany moim serwisem tenisowym (śmiech). Dzisiaj to uwielbiam padel. Odkryłem to w Argentynie ponad 30 lat temu i po uprawianiu kilku sportów zawodowo. Ale to właśnie tutaj, na Teneryfie, moja pasja do padel zaczęła się. Wkrótce po tym, jak zostałem graczem, zobaczyłem, że nie wszystko jest w porządku i skupiłem się na tym, jak pomóc graczom w zabawie, poprawiając nie tylko technikę, ale także postawę sportową. Są tacy, którzy przyjeżdżają na zawody i inni, którzy przychodzą tylko po to, aby cieszyć się chwilą i dobrze się bawić. Obaj mają prawo do padel. To jest nasze motto.”

APT PADEL WYCIECZKA NA TENERYFĘ

„Niech ten projekt przestanie być marzeniem i stanie się rzeczywistością"

Padel Magazine : L 'APT Padel Wycieczka na Teneryfie: jaka jest historia tego projektu?

Marcos Vallarino :”90% tych, którzy uprawiają ten sport, niezależnie od swoich ambicji, wie, jak odróżnić tych, którzy naprawdę wyróżniają się i radzą sobie zaskakująco dobrze. Teneryfa jest bardzo daleko od lądu, co nas karze na wiele sposobów. Organizując międzynarodowe wydarzenie, chcemy zaprosić publiczność do obejrzenia tego wspaniałego sportu na żywo. Jestem absolutnym fanem turystyki sportowej i pasjonuję się oglądaniem każdego wydarzenia na żywo.”

"Muszę przyznać, że przy tej okazji to moi dwaj partnerzy, Simone Mascioli i Federico Perez, popchnęli mnie do tego. Byli moją siłą napędową, tak jak przy innych okazjach, jesteśmy zespołem i oni mnie znają. Cała nasza trójka ciężko pracowała, aby ten projekt przestał być marzeniem i stał się rzeczywistością."

„Teneryfa jest ważna i kocham tę ziemię, zasługujemy na możliwość cieszenia się nią padel w najczystszej postaci. Tym razem będziemy świętować to w Activate Sports, sportowej siedzibie prestiżowej sieci luksusowych hoteli Baobab Suites 5*, od 24 do 31 lipca 2022 roku. Członkowie APT szybko zakochali się w tym miejscu i nie wahali się postawić na nas na realizację.”

Wyjątkowa oprawa

Padel Magazine : Jak będzie przebiegać impreza na miejscu?

Marcos Vallarino "W fazie wstępnej wykorzystamy 4 obecne tory plus kort centralny, który zbudowaliśmy specjalnie na tę okazję w charakterystycznych kolorach APT, które utrzymamy tydzień po turnieju, aby wszyscy miłośnicy tego sportu mogli cieszyć się uczucie gry na profesjonalnym korcie."

"Kiedy kochasz to, co robisz, cieszysz się każdą chwilą dnia. W Mantrze Padel, kochamy ten sport i chcemy, aby gracz przeżywał to doświadczenie podczas gry. Chodzi o celebrowanie sportu i ulepszanie go przez cały czas. Czekamy na Was w tej edycji APT Tenerife Open at Mantra!”

Nicolas Binisti

Nicolas Binisti odkrył plik padel z bratem w Club des Pyramides. Od tego czasu stał się wielkim fanem tego sportu i współtworzył serwis Padel Magazine koniec 2012. Ponieważ to była długa droga. Obecnie mieszka na Teneryfie.