Po Szwecji, Varlion zmienia kontynent i staje się oficjalnym pałacem World Padel Tour Buenos Aires Master, które za niespełna miesiąc odbędzie się w Argentynie.

Marka prezentuje znakomitą rakietę stworzoną specjalnie na tę okazję: Bourne Buenos Aires Padel Otwarte !

Mamy tutaj do czynienia z rakietą w kształcie diamentu, która zachwyci zatem graczy poszukujących mocy. Ta wysublimowana rakieta, przypominająca flagę Argentyny, ma mieszankę Hypersoft EVA o średniej twardości i ramę w 100% z włókna węglowego. Na czole dwie warstwy węgla (jedna 3k i jedna 12k) pokonują cienką grubość włókna szklanego, aby zapewnić maksymalną solidność i kompaktowe uderzenia.

Podobnie jak wszystkie topowe modele marki, ta limitowana edycja jest wyposażona w technologie Summum i Difusor, które zapewniają wyraźne i mocne naciśnięcia klawiszy. Dłuższa o jeden centymetr rękojeść zapewni większą dźwignię podczas uderzenia i przyniesie znaczne wsparcie entuzjastom oburęcznego bekhendu!

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć ten mały klejnot na wideo, dzieje się to tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi