VARLION PADEL przedstawia nową kolekcję, która sprawi, że ludzie porozmawiają z 20.1: Argentyńska marka reprezentowana przez francuską numer 1 na światowej trasie Padel Tour: Jérémy Scatena.

Jakie są cechy rakiet Varlion?

Rakiety śnieżne lato rakiety śnieżne Zima!

Przede wszystkim należy pamiętać, że wszystkie rakiety śnieżne Varlion w gamie profesjonalnej mają miększą gumkę zimową, a zatem mają większą moc, a twardszą gumkę na wiosnę i lato. Ta innowacja pozwala rakiecie zrekompensować zmiany klimatyczne i warunki atmosferyczne.

Niespodzianka przyszła od naszego francuskiego gracza, Jérémy Scatena, który wybrał okrągły rakietę:

Osobiście wybrałem okrągły rakietę LW Summum Carrera, która sprzyja kontroli nad mocą.

Wybór, który pokazuje, że LW Summum Carrera doskonale nadaje się również do atakujących graczy.

Aero Dynamics

Na poziomie technologicznym profesjonalne rakiety mają trójkątną plastikową część z płetwami na środku rakiety, dzięki czemu rakieta przepływa o 27% łatwiej, dzięki czemu rakiety Varlion są poręczną rakietą.

ekologia

Varlion przywiązuje wagę do poziomu ekologicznego i znacznie zmniejsza dawki farb i rozpuszczalników na swoich rakietach. Zmniejsza to wagę rakiet, a także pozwala wizualnie skorzystać z konstrukcji rakiety z mniejszym kamuflażem.

ochrona

Rakiety mają ochronę na czele rakiety. Jest przymocowany w sposób samoprzylepny, dzięki czemu nie można przebić ramy rakiety i tym samym jej nie osłabić.

Kontrola i efekty

Rakiety „kontrolne”, takie jak moje, mają więcej otworów, dzięki czemu rakiety te mogą być bardziej zwrotne, a zatem lepiej poruszają się w powietrzu.

Jérémy Scatena wyjaśnia.

Powierzchnia rakiety jest usiana sześciokątnymi wypukłościami, aby zapewnić dobrą przyczepność, gdy warunki są nieco mokre, i ułatwić nadanie efektowi piłce.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.