Kwalifikacje World Padel Tour duński Padel Otwarte są już w pełnym rozkwicie. Aby uczcić ten turniej, Varlion wyprodukował oficjalną limitowaną edycję pala składającą się z zaledwie 500 sztuk.

ochrzczony Maxima duński Padel Otwarta, ta wyjątkowa rakieta, oferuje po prostu wspaniały kolor, który oczywiście zawiera detale przypominające duńską flagę.

Wewnątrz znajdziemy ekskluzywne technologie Varlion, a także piankę zimową, dla większego komfortu. Wysokiej jakości pala, który dzięki swojej hybrydowej formie powinien spodobać się jak największej liczbie.

Dla tych, którzy chcieliby zdobyć ten mały klejnot i którzy nie są obecni w Danii na turniej, nie panikuj, ponieważ ten Varlion Maxima Danish Padel Open jest dostępny na oficjalna strona marki !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !