Wschodni Warlion Na wszystkich frontach już teraz ! Marka, która już była oficjalny pala turnieju obchodzonego w Danii jest również ze szwedzkimi sąsiadami!

Kilka dni przed startem szwedzkiego WPT Padel Open, którego pre-previa rozpoczynają się w ten weekend w Sztokholmie, Varlion prezentuje specjalnie stworzoną na tę okazję rakietę: Bourneszwedzki Padel Otwórz !

Jak widać na zdjęciu, jest to pala w kształcie rombu, zaprojektowany dla graczy szukających mocy, jak standardowe nosiciele marki, które są Miguel yanguas, Veronica virseda et Ivan Ramirez.

W programie znajdziemy gumę EVA Hypersoft, z ramą w 100% karbonową. Na powierzchniach dwie warstwy węgla pokonują grubość włókna szklanego. Podobnie jak wszystkie ekskluzywne palace marki, ten szwedzki Bourne Padel Open integruje technologie Summum i Difusor, zapewniając krystalicznie czyste i mocne naciśnięcia klawiszy. Dłuższy o jeden centymetr trzonek da ci większą dźwignię podczas rozbijania i pomoże dwuręcznym backhanders!

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć ten mały klejnot na wideo, dzieje się to tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi