Po fzrealizował różne transfery profesjonalnych graczy, marka ogłasza teraz, że zostanie oficjalnym sponsorem turnieju WPT Miami Open. Turniej, który, jak wspominaliśmy wcześniej wygląda świetnie !

Miami będzie „miejscem do bycia” od tego weekendu. Varlion doskonale to zrozumiał i marka postanowiła zwiększyć swoją widoczność, zostając oficjalnym sponsorem tego pierwszego turnieju w 2022 roku.

Jak stwierdził CEO marki, Feliks Regalia : „Bardzo się cieszymy, że możemy być obecni w Miami, nowym i idyllicznym miejscu, gdzie dzięki naszemu stoisku będziemy mogli zaprezentować nową kolekcję Varlion na stale rosnącym rynku”.

Felix Regalía, dyrektor generalny Varlion

Będzie to okazja dla wszystkich fanów padel prezentować, aby odkryć najnowsze innowacje Varlion, takie jak Radio Bourne Summum Prisma autorstwa Ivana Ramireza!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !