Kanał tenisowy 1e Padel we Francji z kortami Padel 22 rozmieszczonymi na kompleksach 10, Soccer Park - Pięć implantów 9 na 13 Listopad efemeryczny kort tenisowy na Parc des Expositions w Bordeaux z okazji „Live 100% Sport” ”.

W ten piątek publiczność w Bordeaux będzie mogła odkryć ten nowy sport w obecności Martity Ortegi, mistrzyni świata w Hiszpanii, i przez cały rok rozszerzyć swoje doświadczenie na Soccer Park Bordeaux, który jest właścicielem utworów Padel 4. Jest to największy klub padel w regionie Bordeaux.

Przekonany o rozwoju Padel Tennis we Francji grupa Soccer Park - The Five otworzy kilkanaście boisk we Francji w roku 2017 przy wsparciu Adidasa, już partnera grupy na Foot 5.

Z okazji wystawy „Vivons 100% Sport” na Parc des Expositions w Bordeaux grupa Soccer Park - The Five oferuje bezpłatne wprowadzenie do dni 3 i mecz wystawowy z Martitą Ortegą w piątek listopada 11 od 13h30

Program:
Podczas dni 3: bezpłatna inicjacja na efemerycznym gruncie

Piątek 11 listopada:

  • 13h30 / 14h: Przyjazd Martity Ortegi
  • 14h30: rozpoczęcie meczu wystawowego z innymi specjalistami padel 3
  • 16h: sesja podpisywania

PRZYJDŹ ODKRYJ PADELOWY TENIS PIĄTEK W PARKOWYCH WYSTAWACH BORDEAUX W OBECNOŚCI ŚWIATA CHAMPIONA MARTITA ORTEGA

SOCCER PARK? PIĘĆ

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.