Monte-Carlo Padel Master już wkrótce. Nadszedł czas, aby wioślarze i gracze wiosłują się zorganizować, ponieważ będzie można wziąć udział w jednym z największych turniejów w świecie padla, próbując szczęścia w kwalifikacjach Beausoleil.

Od kwalifikacji 2 do wrześniowego 4.

Terminy, których nie można przegapić:

Od 2 do 4 wrzesień: Kwalifikacje mistrza Monte-Carlo Padel Master dedykowane amatorom.

Kwalifikacje te mają na celu promowanie i demokratyzację padla. Dlatego najlepsze dni świata lub półprofesjonaliści nie będą mogli uczestniczyć w tych kwalifikacjach.

W zeszłym roku para nie mogła liczyć gracza w czołowym świecie 150 według rankingu World Padel Tour. W tym roku World Padel Tour odmówi tych kwalifikacji, każdy gracz w topowym 250 na świecie (Ranking WPT).

Witryna kwalifikacyjna również się zmienia, ponieważ klubem macierzystym będzie Padel Club Beausoleil (Tennis Sun). Klub nie tylko zaoferuje te kwalifikacje w odnowionym kompleksie, ale także będzie gospodarzem niektórych finałów.

Aby wziąć udział w kwalifikacjach, przejdź do strony Monte Carlo Padel Master. Formularz należy wypełnić sierpniowym 17 2016.

Ostatnie fazy i kontakty

Od 6 do 11 Wrzesień 2016: Finały Monte-Carlo Padel Master

Ostatnie fazy odbędą się na stronach 2:
=> The Tennis Club Beausoleil (TENIS SOLEIL)
=> Na Font Marquee w Monako

Podobnie jak w ubiegłym roku centrum wioski i centralny dziedziniec będą przy Chapiteau de Fontvieille w Monako. Nowością jest klub Beausoleil, który będzie gościł mecze finałów Monte-Carlo Padel Master. Przewidywany jest transfer między stronami 2.

Kontakty i linki:

Nito Brea - Dyrektor Turnieju: nitobrea@mcinternationalsports.com
Zarejestruj się, aby uzyskać kwalifikacje: http://montecarlopadelmaster.com/registration
Program końcowych faz: http://montecarlopadelmaster.com/programme/
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.