To nie statystyka, która daje pewność przed rozpoczęciem meczu... Vero Virseda nigdy nie wygrał meczu z Gemma Triay… w 19 konfrontacji na torze.

To być może pierwsza konfrontacja pary Triay/Fernandez i Ortega/Virseda, ale zawodnicy znają się niemal na pamięć. Marta podzieliła się już torem z Gemmą Triay, a Veronica Virseda musiała już wielokrotnie mierzyć się z Menorcanką.

Jednak wydaje się, że Virseda nie znalazła jeszcze klucza do pokonania Gemmy na jej przekątnej. Ona pozostaje twarzą w twarz 19 porażek z rzędu z byłym numerem 1 świata…co jest przerażające.

Być może jednak uda jej się znaleźć klucze do przełamać tę czarną passę, dzięki radom swojego nowego partnera, Marta Ortega.

Oczywiście Gemma Triay nie ma zamiaru do tego dopuścić i celuje nawet w dublet z Klaudia Fernandez, po ich pierwszym wspólnym tytule w Chile, dwa tygodnie temu.

Czy zatem Vero Virseda poniesie dwudziestą porażkę z Gemmą? A może wręcz przeciwnie, uda jej się po raz pierwszy pokonać ją? Odpowiedź o 14:XNUMX, na centralnym torze Bordeaux Premier Padel P2.

Źródło: Padel Inteligencja.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.