Od 24 godzin jesteśmy świadkami prawdziwej gry muzycznych krzeseł na zawodowym torze padel, z wieloma separacjami w zasięgu wzroku. W tej chwili jedynym oficjalnym jest ten Martina Di Nenno et Franco Stupaczuk, którzy zdecydowali się zakończyć swój projektpo rozczarowującym początku sezonu.

Oczekujemy jednak również ogłoszenia separacji pomiędzy Paquito Navarro et juan lebron i prawdopodobnie do tego Mike'a Yanguasa et Javi garrido, brak konsekwencji w tym sezonie.

Oddzielenie królów obwodu?

Krążą pogłoski o innej parze na torze… i to nie byle jakiej: Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , et Agustin Tapia. Gdybyśmy zrobili sobie z ciebie żart 1 kwietnia, tym razem wokół tej pary pozostają prawdziwe pytania.

Królowie toru stracili swój blask i jest to szczególnie odczuwalne podczas pierwszych turniejów. Po rozpoczęciu sezonu na poziomie podobnym do 2023, wyniki są nieco w górę i w dół. Bądź ostrożny, wciąż o tym rozmawiamy pięć tytułów w tym sezonie, cztery finały et półfinał. Dla wielu par byłoby to marzeniem. Jednak dla duetu, który w zeszłym roku wszystko zmiażdżył, może to rodzić pytania.

Ważny finał w Rzymie

Oczywiście wracamy myślami do finału, który odbył się w Rzymie w zeszłym tygodniu z całkowicie rozdzieleni Arturo Coello i Agustin Tapia. Poczuliśmy dużą frustrację wśród Mozarta z padel, który w porównaniu do swojego kolegi z drużyny nie dotknął zbyt wielu piłek. Agustin Tapia, który nie dał swojego najlepszego występu... podobnie jak Arturo Coello, który i tak próbował utrzymać statek na powierzchni w drugim secie.

Ten mecz jest charakterystyczny dla ukrytego problemu między tymi dwoma graczami, którzy podczas finału nie byli tak współwinni jak wcześniej. I przy wszystkich rozłąkach w tych ostatnich dniach, kilka opcji mogłoby zaprezentować się światowym numerom 1...

Trzeba więc przyznać, że pogłoska ta wydaje się nieco naciągana. Trochę trudno byłoby dostrzec separację między tymi dwoma zawodnikami. Jednakże, potwierdziło się kilka plotek z ostatnich dni. Czy zatem powinniśmy się obawiać o ten duet?

A ty co myślisz?

Zespół  Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.