Podsumowanie 1th edycji poniedziałkowego turnieju Padel Club. To był P250 z 300 € do wygrania. Pary 12 były obecne.

Ten sankcjonowany turniej odbywał się przez kilka poranków, aby dostosować się do godzin pracy uczestników.

Faza grupowa, która odbyła się w poniedziałek 14 listopada, nie zaskoczyła nas.
Logiczne jest, że dwie pary Benjamin Tison - Frederic Pommier i Adrien Maigret - Julien Maigret wyszli z kury z łatwościąs daje gry 5 tylko w meczach 6 im cztery.

W poniedziałek 21 Listopad zagrał w finałach ¼ i ½. Ponownie te dwie pary przeleciały nad turniejem, pokonując przeciwników szeroko. Jednak obecność francuskiego numeru 40 Jeremie Campos powiązanego z francuskim 43 Sebastien Ruiz de Conejo mogła zaskoczyć. Zostały one niestety wyeliminowane, zanim udało im się spotkać jedną z naszych dwóch par bohaterów.

Bitwa o 3 miejsce odbyła się w piątek 25 i była zwycięstwem (6 / 4 3 / 6 6 / 2) Juliena Melota i Cyryla Conty'ego, w przeciwieństwie do pary Sebastien Gay i Thomasa Schmitza, którzy mimo to pokonali nasz 40 i Gracze francuscy 43e w poprzedniej rundzie.

Finał został rozegrany dziś rano. To był sporny mecz, który zakończył się zwycięstwem Drużyny Maigret 7 / 6 6 / 4.

Dla szczęśliwych, którzy mogli to zobaczyć na Facebooku. Widzieliśmy kilka bardzo dobrych punktów. Film jest dostępny na Facebooku.

Pełny mecz zostanie opublikowany jutro na naszym kanale YouTube „Le Padel Club”.

https://www.youtube.com/channel/UCwovm55iQXPEToNV6rVCv7g

Jeszcze raz gratulujemy naszym czterem finalistom Benjaminowi Tisonowi, Fredowi Pommierowi, Adrienowi Maigretowi i Maigretowi Julienowi.

Mocno ich kolejne konfrontacje.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.