Przez całą swoją karierę Fernando Belasteguin miał problemy z przeciwnikami i sędziami, ponieważ jego serwisy były nieco za wysokie.

W tym tygodniu Argentyńczyk wrócił na tor w Sewilli i zmienił stronę, ale nie pozbył się „złego” nawyku. Widzimy to tutaj na filmie przedstawiającym uderzenie serwisowe niemal na wysokość ramion!

Z pewnością „Szef” jest pochylony bardzo do przodu, a kąt kamery może nieco wyolbrzymia sytuację, ale ujęcie jest wyraźnie powyżej biodra. Wystarczająco, aby zainspirować trochę humoru wśród naszych przyjaciół z Padel y Cervitas, którzy gratulują Argentyńczykowi „jego bandeja prawa strona".

Poza żartem prawdą jest, że Bela, pomimo wczorajsza porażka z Zapatą/Goenagą, udało się całkiem dobrze zaadaptować po prawej stronie. Wystarczająco dużo, aby zwiastować wspaniałe rzeczy z Juanem Tello!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !