Wideo – Atmosfera w meczu pomiędzy Yribarren / Piñeiro i Andersson / Sjolin robi się gorąca!

W drugiej rundzie previas doszli do granic możliwości przez miejscowych Anderssona i Sjolina World Padel Tour Otwarte Malmö, Martin Sanchez Piñeiro i Borja Yribarren (TS2) zastosowali kontrowersyjną strategię.

I rzeczywiście, podczas gdy szwedzka para przygotowywała się do serwisu, Borja Yribarren ustawił się przy siatce, z pewnością spodziewając się powrotu lobem od swojego partnera. Być może jest to sposób na zaoszczędzenie trochę energii 44-latkowi lub przeszkadzanie przeciwnikom…

Niezależnie od intencji rodaka z La Coruña, destabilizacja zadziałała całkiem nieźle, gdyż Szwed próbował go strzelić bardzo mocnym serwisem, który zakończył się w bandzie. Nie do końca przypadło to do gustu Martinowi Sanchezowi Piñeiro, który poszedł poskarżyć się sędziemu na złe intencje przeciwnika.

Nieco zaniepokojony przewodniczący składu sędziowskiego uznał, że weteran nie powinien był stawiać się w ten sposób, co nie omieszkało wywołać reakcji dwóch mężczyzn, którzy słusznie wierzyli, że „mogą się ustawić, gdzie chcą”.

Czy Twoim zdaniem Piñeiro miał rację, narzekając, że jego przeciwnik chciał „włączyć się” w jego kolegę z drużyny, czy też powinien przyznać, że ustawiając się w ten sposób, Yribarren akceptuje ryzyko, że zostanie postrzelony?

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć lub jeszcze raz obejrzeć cały mecz (wygrany przez Hiszpanów w trzech setach), poniżej:

Publié par
Xan Tafernaberry