Wygląda na to, że Carlos Pozzoni jest wielozadaniowcem. Tak naprawdę od jakiegoś czasu mogliśmy go zobaczyć w roli trenera, menadżer kryzysowy czy nawet fizjoterapię ze swoimi zawodnikami. Kilka miesięcy temu podczas Mendozy P1 z humorem zauważyliśmy, że ten ostatni również rządził przygotowywanie napojów z jego dwóch”Rury".

Jednak jednemu z nich (Martinowi Di Nenno) najwyraźniej nie spodobał się ten napój i natychmiast go wypluł. Następnie nastąpiła co najmniej zabawna wymiana zdań między obydwoma zawodnikami a ich trenerem, którą przedstawiamy poniżej.

Ale co z dzisiaj?

Czy Charly, jak go nazywają gracze, zrobił postępy w powierzonym mu ciężkim zadaniu? Tego jeszcze nie wiemy, ale przynajmniej pewne jest, że w tym tygodniu w Szwecji po raz kolejny pełnił dyżur butelkowy. A widząc, jak to robi, można powiedzieć, że wkłada w tę pracę całe serce.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.