Ale Galan jest w doskonałej formie: mając na swoim koncie sześć finałów w sześciu ostatnich turniejach i już cztery tytuły mistrzowskie w 2024 roku, Madrylenianin jest w doskonałej formie, co udowodnił wczoraj po raz kolejny podczas zwycięstwa z Di Nenno i Stupaczukiem. Niezadowolony z dominowania nad głową i ramionami z czterema nasionami, za pomocą a sukces 6/3 6/2 w 1h05, Galan i Chingotto posuwali się nawet do tego, że czasami budzili wstręt do swoich przeciwników. Dowód w postaci geniuszu od Ale.

Podczas gdy Stupaczuk myśli, że uda mu się wybić piłkę Par 3 po nieostatecznym uderzeniu Chingotto, Galan dokonuje wyczynu dzięki nowemu rodzajowi „rolka„. Zaskoczeni Franco i Martin mogli jedynie pogratulować gestu przeciwnikowi…

Aby zrozumieć, o co chodzi, jest to tuż poniżej (w 5 minucie 45):

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !