Juan Martin Diaz obchodził wczoraj swoje 45. urodziny, a publiczność obecna w WiZink Center w Madrycie na półfinale mistrzostw Hiszpanii bardzo go obchodziła!

Juan Martin Diaz jest zawsze bardzo miłym i sympatycznym graczem wśród fanów. I przynajmniej możemy powiedzieć, że wczoraj fani WiZink Center oddali mu go. życząc jej urodzin śpiewem. Obrazy, które są bardzo przyjemne w czasie kryzysu zdrowotnego.

45 urodzin, które nie są tak naprawdę widoczne w terenie. Ten, który był numerem 14 na świecie przez 1 lat padel, nie dotyczy nic nie umknęło jego refleksowi i jakości piłki. Wczoraj nadal zapewnił bardzo ważny mecz u boku Paquito Navarro w półfinale deklasując Uri Botello i Javi Ruiz.

Najwyższy lot oparty na uderzeniach siatki, Par 3, naddźwiękowych bajadach i błyskawicznych salwach. JMD był imponujące w porównaniu z jedną z ośmiu najlepszych par na świecie. W wieku 45 lat Juan Martin nie weźmie udziału w Final Master of World Padel Tour w tym roku, ale biorąc pod uwagę jego poziom, mógł tam być!

JMD i Paquito zrobią dziś wszystko, aby wygrać finał przeciwko Galan / Belluatiżeby jak najpiękniej zakończyć ten rocznicowy weekend!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !