Wideo – Jon Sanz i jego „magiczny eliksir”

Jon Sanz jest dobrze znany ze swojej nadpobudliwości. Pochodzący z Pampeluny biega wszędzie i porusza się z szaloną prędkością, zabawiając swoich kolegów z drużyny i publiczność, która lubi to oglądać „DJ Jon” dać przedstawienie.

Jon, „Szybki Gonzalez”. padel ?

Niedawno w zabawnej scenie młody Hiszpan rozmawiał ze swoim obecnym partnerem, Coki Nieto. Szybkim tonem Navarrese wygłosił monolog, w wyniku którego jego kolega z drużyny najpierw się przepiłował, a potem umarł ze śmiechu.

„Nie zawiodę Cię, Coki, przysięgam, nie zawiodę swoich obowiązków. Zaufaj mi. Jeśli z tobą nie rozmawiam, to dlatego, że jestem w swoim własnym świecie. Jest mi bardzo gorąco i tego właśnie potrzebuję, to jest dla mnie korzystne”.

Następnie jego zabawny partner powiedział do trenera: „On jest szalony"

Ale co robi, że ma tę olimpijską formę?

Jon Sanz uwielbia napoje energetyczne i może trochę z nimi przesadza… Rzeczywiście, wielokrotnie widzieliśmy go z puszką w dłoni.

„Magiczny eliksir” Jona Sanza

W tym tygodniu po raz kolejny duet Jon Sanz / Coki Nieto zapewnił nam bardzo miłe chwile w przerwie. Podczas gdy obaj gracze siedzą na ławkach rezerwowych, Madrilenianin pyta swojego partnera, czy ma zamiar wziąć „narkotyki”. Rozbawiony tym pytaniem Jon Sanz odpowiedział: „Nie, nie zostało mi już nic”, podczas obierania banana.

Po kilku chwilach młody człowiek wrócił zadowolony i zapytał Coki Nieto, czy udało mu się trochę zdobyć "lek". Wygląda na to, że wędkowanie wyszło mu na dobre, bo wyciągnął z torby swój magiczny eliksir. Bardziej zainteresowany fiolką niż radą swojego trenera Maxi Grabiela, Jon Sanz spieszy się z potrząsaniem słynnym produktem, który biorąc pod uwagę jego grymasy, nie musi smakować zbyt dobrze.

Oczywiście, gdy wspomnimy tutaj słowo „lek” jest rzeczą oczywistą, że nie jest to produkt zabroniony ani odurzający, ale suplement diety, który może po prostu działać energetyzująco lub przeciwskurczowo.

Jeszcze trochę od DJ Jona

Ku uciesze fanów Jona Sanza, oto mała zapowiedź Szybki Gonzalez du padel w akcji.

Jego dostawca (członek personelu): ” Dam ci dwa (napoje energetyczne). Wypadniesz jak kula armatnia".

Rozbawiony Maxi Grabiel odpowiada: „Daj mu środek uspokajający zamiast kofeiny".

Publié par
Sebastien Carrasco